loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • Dünya'nın dört bir yanına ucuz uçak bileti satın alabileceğiniz uçak bileti firmamız her geçen gün müşterilerine daha çok avantaj sağlamaya devam etmektedir. Firmamız aracılığı ile Libya uçak bileti satın alabilir ve en uygun fi..

 Libya Hava yolları Libya ‘ ya ait bir devlet Hava yollarıdır. Libya Hava yolları ile birlikte Libyada diğer özel hava yolları da kurulmuştur.   Afriqiyah Havacılık Holding ile ,  Libyan Afriqiyah Airways  ,   Buraq Air  (Burak Air )  ve Air Libya olarak  paylaşımlı veya ortak hizmetlerini  birlikte sağlamaktadırlar. Bunların başında  yer hizmetleri , Uçak bakımları ve catering hizmetleri şuan genel anlamda ortak olarak sürdürülmektedir.
 Telefon numarası :  “Libya hava yolları 0850 333 0848 “

Libya Hava yolları iletişim ve tarihi.

1964 yılında  Libya Havayolları Kuruldu. Libya Krallığı için ilk resmi uçuşlarını 1965  Ekim ayında gerçekleştirildi. Yolcularına iyi hizmet vermeyi hedef edinmiş Hava yollarıdır. Trablus ( Tripoli ) ve Bingazi (Benghazi)  den,  Avrupaya  ve Libyanın komşu ülkelerine,  Libya iç hatlarda tarifleri olarak her hafta düzenli seferler düzenlemiştir. 1968 senesinde ise , geniş bir ağa uçuşlarını arttırarak devam etmiştir. 1968  yılında başladığı seferler  Londra , Atina , Beyrut , Cenevre, Kahire , Paris ,Roma ve Tunus dur.Uçak modelleri ise  Caravelle ve Fokker F27 uçağıdır.Alitalia Hava yolları ile de özel bir anlaşma imzalayarak Code Share uçuşlar gerçekleştirmiştir.


Rating

,

10 out of
10
based on 100 ratings>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Firmamız kuruluşundan bu yana kurumsal olarak uçak bileti satışı yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı her güzergahta uçak bileti satışı yapan firmamız en uygun fiyatlarla müşterilerine seyahat imkanı tanımaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bir çok havayolu firmalarının en avantajlı kampanyalarından yararlanmak için bizim kurumsal müşterimiz olabilir ve size özel fiyatlardan
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Uçak bileti satın alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçak bileti satın alabilirsiniz. Ataşehir Klima servisi Ersin Ustadan Yardım alabilirsiniz.
En uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilir ve hiç vakit kaybetmeden seyahat hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.