loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • Dünya'nın dört bir yanına ucuz uçak bileti satın alabileceğiniz uçak bileti firmamız her geçen gün müşterilerine daha çok avantaj sağlamaya devam etmektedir. Firmamız aracılığı ile Libya uçak bileti satın alabilir ve en uygun fi..

İzge Tour olarak sektörümüzde değerli müşterilerimiz ile birlikte 5. yılımızı geride bıraktık. Libya İnşaat sektörü  daha çok fazla gelişmemişken bir uçak bile zor dolarken tanıştık müşterilerimizle. İlk inşaat işinden bu zamana kadar Libya Uçak seferleri  düzenlemekte ve Uçak bileti satışları yapmaktayız. 5 yıldır aralıksız Hava alanına her uçakta müşterilerimizi seyahat ettirdik  ve karşıladık.

Libya da uzun bir dönem arası verilmişken bizler de, daha iyi neler yapılabilir? bunları sizler için araştırdık ve uygulamaya başladık. Libya ‘da ki ara dönem zarfında orta doğu da  eski iş ortaklarımız ile birlikte hemen her hafta  100 lerce işçi grupları uçurduk.  Charter uçaklar kiraladık ve hizmetimize devam ettik.

Uzun bir aranın ardından Libya daki olumlu gelişmelerle birlikte siz değerli iş ortaklarımız müşterilerimiz ile  Libya Uçaklarında devamlı görüşmekteyiz. Satış yapmaktan çok müşterilerimizi  en iyi nasıl hizmet veririz düşüncesi  ile  var olan İzge Tour tüm  Kurumsal firmalarına çeşitli Avantajlar sunmaktadır.  Bunların başında Uçak Bileti , Charter kiralamalar, müşteri karşılamaları,  Konaklamalar  ,  Kargo ve daha bir çok işinizi sizin adınıza, herkes den daha çok önemseyerek yapmaktayız. Libya seyahatleri konusunda  çekinmeden bizden teklif alabilir. Hemen ve , her  Turizm konusunda çözümlerimize  göz atabilirsiniz.

 

Saygılarımızla , 

İzge Tour


<

>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Firmamız kuruluşundan bu yana kurumsal olarak uçak bileti satışı yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı her güzergahta uçak bileti satışı yapan firmamız en uygun fiyatlarla müşterilerine seyahat imkanı tanımaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bir çok havayolu firmalarının en avantajlı kampanyalarından yararlanmak için bizim kurumsal müşterimiz olabilir ve size özel fiyatlardan
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Uçak bileti satın alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçak bileti satın alabilirsiniz. Ataşehir Klima servisi Ersin Ustadan Yardım alabilirsiniz.
En uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilir ve hiç vakit kaybetmeden seyahat hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.