loading
0850 333 0 848
Uçak Bileti Rezervasyonu
 • Dünya'nın dört bir yanına ucuz uçak bileti satın alabileceğiniz uçak bileti firmamız her geçen gün müşterilerine daha çok avantaj sağlamaya devam etmektedir. Firmamız aracılığı ile Libya uçak bileti satın alabilir ve en uygun fi..

Buraq Air (  Burak Air  )  22 Ekim 2000  Tarihin de Libya da Kurulmuş ilk özel Hava yollarıdır.  Bunun yanında Libya Mitiga Uluslararası Hava alanı merkezli bir hava yoludur. Ancak Mitiga Hava alanı bir süre özel uçuşlara kapalı olduğu için Burak Air ulusal hava Alanı olan Trablus Hava alanına inişlerini yapmıştır. Libya Bağımsız Hükümetinden sonra tekrar seferlerine başlayan Burak hava yolları Özellikle filosunda bulundurduğu Boeing 737 serisi  9 adet uçağı ile zamanında  iniş kalkışlarını yapmış üstelik bu hizmetlerinin yanında Türk Müşterilerine çeşitli  hizmetleri de Ekstra olarak vermiştir.

Uçak Bileti satın almak için bizi arayabilirsiniz.

“Burak Hava yolları Telefon 0850 333 0848 “


Rating

,

10 out of
10
based on 100 ratings


<

>
 • Hakkımızda
  Hakkımızda Firmamız kuruluşundan bu yana kurumsal olarak uçak bileti satışı yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı her güzergahta uçak bileti satışı yapan firmamız en uygun fiyatlarla müşterilerine seyahat imkanı tanımaktadır. Anlaşmalı olduğumuz bir çok havayolu firmalarının en avantajlı kampanyalarından yararlanmak için bizim kurumsal müşterimiz olabilir ve size özel fiyatlardan
 • E - BÜLTEN
  En iyi seyahat fırsatları ve kampanyalar için üye olun
  Adınız:
  E - Mail:
 • İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Çağrı Merkezi
  0850 333 0 848
  Uçak bileti satın alabilmek için iletişim bilgilerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde uçak bileti satın alabilirsiniz. Ataşehir Klima servisi Ersin Ustadan Yardım alabilirsiniz.
En uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilir ve hiç vakit kaybetmeden seyahat hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.